Voor weken intenté om te verkrijgen embleem voor mijn Web, in het begin zonder het hebben van een duidelijk idee dat quera en beetje bij beetje ik een idee dat het gierige vormen in een tekening van verf veronderstelde.

Beetje bij beetje ontving ik wereldwijd uitstekende colaboraci n en begon aan te komen eerste emblemen, dankzij de magnficasmensen die beslisten gebruik aan me te maken in deze taak voor mijn, zo ingewikkeld.

Van aqu s die ik reeds heb weggegaan OM DANKBAAR TE ZIJN enorm participaci n en colaboraci n van alle u, aangezien zonder om het even wat van dit het had verkregen wat niet het zocht. DANK U ZEER werkelijk.

En op alle manier, om alle emblemen te tonen die zij naar me met zijn het corresponderen diseñador verzonden. También heb ik n votaci n, om gezet te zien aangezien het het embleem is dat aan ms mensen tevredenstelt (s door nieuwsgierigheid, als het goed aan u schijnt). De orde ser in funci n van toen zij werden ontvangen, beginnend door het eerste embleem dat me stuurde om último te beindigen. over teneis s te stemmen dievan om aan número (dat links van elk embleem) verschijnt van diseño te merken dat houdt m s u aan het eind van p Gina.

Aqu est n alle deelnemersemblemen:

1.

Meisje van de keuken in het embleem om het te zien goed, omdat wanneer het verminderen van het van tamaño zij wordt misvormde zich. Ik geloof dat het het embleem van is PesHero.

2.

3.

4.

5.

Het embleem van Zúñiga.

6.

7.

Diseño van EZE.

8.

Het embleem van ChuecaDesign

9.

Het embleem van Sitin.

10.

Diseño DE Jesús.

11.

12.

En tenslotte het winnende embleem. Het embleem dat door Santiago (diseñoWeb) wordt gemaakt tot zijn post is shadymad@hotmail.com

U gratie maar nonmemory de naam van veel en me gustara dat u commentaar met het embleem schreef dat hicistes en van u p Gina. Veel van emblemen werden opgeheven in sommige forums en ik handhaaf geen mededelingen.

En ik dring aan, heb woorden voor al agradeceros nodig welke gedaane habeis, werkelijk.

Het embleem Qué u houdt van m s?

Om resultaten te zien

Het laden… Het laden…

Verwante annotaties:

Comentarios

  1. 1
    Yen_lo
    16 Enero 2008 a las 19:02:33

    Me gusta el que has elegido pero yo me hubiera decantado por el numero 7.

    Saludos

  2. 2
    Herzeleyd
    16 Enero 2008 a las 19:21:20

    Gracias :) La verdad que al final la decisión fue muy difícil, pues había varios que me gustaban, pero al final al tener la idea del flexo y tener ese pequeño significado, decantó un poco la balanza. Pero vamos, que tienen mucho mérito, pues era hacer un diseño sin saber en que basarse.
    A ver si pueden aparecer los diseñadores de los logos que me faltan el nombre y así añadir sus páginas.

    Un saludo.

  3. 3
    PES Hero
    16 Enero 2008 a las 20:55:20

    El tercero y el quinto, aunque son muy corporativos, le quedaron de lujo a sus respectivos autores, pero es décimo el que me ha dejado asombrado (a parte del logo ganador). Siento no haber podido hacer algún logo más, me pilló en una época con bastante ocupación. Mis felicitaciones al ganador, aunque no sé si es buena idea que pongas su correo directamente, por aquello del spam y tal…

  4. 4
    Herzeleyd
    16 Enero 2008 a las 21:07:23

    El correo lo puse por decisión de ambas partes.

    PesHero nada de sentir, muchas gracias por tu participación.

    Ha habido grandes trabajos, así da gusto.

    Un saludo para todos ;)

  5. 5
    kennyto
    16 Enero 2008 a las 21:19:48

    ufff estan todos muuuy pero que muy bien pero sin duda el que has elegido me encanta, destaca mucho y el detalle de los lapices es alucinante.
    enhorabuena a todos y sobretodo al ganador, todos son geniales ^^ agurr

Deja un comentario

¿Quieres tener tu propio avatar en los comentarios? Echa un vistazo AQUÍ


Haz click en los emoticonos para usarlos:

:smile: :grin: :razz: :lol: :wink: :mrgreen: :neutral: :roll: :shock: :???: :cool: :oops: :twisted: :evil: :mad: :sad: :cry: :!: :idea: :arrow:

blank